Aktualne trendy w architekturze są w kierunku dużych przeszkleń, które coraz częściej stosuje się w budownictwie jednorodzinnym. Okazałe tafle szkła umieszcza się w salonach otwartych na ogród. Duże przeszklenia pozwalają napełnić przestrzeń domu naturalnym światłem i jednocześnie integrują wnętrze budynku z jego otoczeniem.

Drzwi przesuwne HS to dom pełen możliwości oraz przestrzeni. Swoda budowania konstrukcji pozwala na indywidualne zaprojektowanie w dopasowaniu do własnego projektu. Drzwi przesuwne w systemach aluminiowych Ultraglide to niezawodność konstrukcji oraz zastosowanych okuć.

Wygoda i brak przeszkód przy przejściu, dzięki zastosowaniu niskiego progu wmontowanego w posadzkę to jedna z wielu zalet, jakie posiadają drzwi przesuwne HS.

Pomimo dużych rozmiarów są niezwykle proste w użytkowaniu. Gwarantują lekkie i komfortowe przesuwanie dużych skrzydeł, nawet o wadze 400 kg! To wszystko dzięki zastosowaniu funkcjonalnego systemu podnośno-przesuwnego renomowanego producenta okuć.

Drzwi tarasowe przesuwne

Nasza technologia, która pozwala na zastosowanie dowolnego pakietu szklenia – antywłamaniowego, przeciwsłonecznego zaspokoi indywidualne potrzeby.
Nasze drzwi HS posiadają dodatkowe wkłady termiczne w dolnej ramie aby zabezpieczyć przed przemarzaniem oraz pojawiania się niepożądanej pleśni.
Stosujemy okucia antywyważeniowe 3 punktowe oraz 5 punktowe. Do każdego skrzydła proponujemy kontatron z wyjściem pod alarm.