4Tech …

… to dynamicznie rozwijająca się firma, której priorytetem jest osiągnięcie pełnej satysfakcji Klientów.

Zajmujemy się produkcją stolarki aluminiowej i PVC. W ofercie znajdują się drzwi i okna, a także fasady świetliki i rolety.Wykonujemy również nowoczesne ogrody zimowe. Każdy projekt realizowany jest zgodnie z indywidualnymi preferencjami i potrzebami Inwestorów.

Pierwsze miejsce w naszej strategii zajmuje jakość, którą uwzględniamy na każdym etapie produkcji realizacji zlecenia jest dla nas kluczowym celem. Zadowolenie odbiorców to dla naszej firmy  wartość  bezwzględna. Na osiągnięcie takiego efektu wpływ i znaczenie ma wiele czynników. Stosowanie ich odpowiednio stanowi o sukcesie naszej firmy. Współpracujemy tylko z renomowanymi dostawcami profili takimi jak: Aliplast, Inoutic, Reynaers oraz komponentów: Veyna VBH,  PRESS GLASS, Portos, G-U. Obecnie docieramy ze swoimi produktami do wszystkich krajów UE.

W codziennej pracy wykorzystujemy zaawansowany technologicznie park maszyn. Naszymi ogromnymi atutami są doświadczona i wykwalifikowana kadra, a także gwarancja znakomitej jakości i spełnienia obowiązujących norm oraz standardów przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Posiadamy wykwalifikowana kadrę handlowców, technologów i doradców, którzy potrafią odpowiedzieć  na każde, nawet najtrudniejsze pytanie klienta i zawsze służą szybką i fachową pomocą. Dysponujemy własnymi zespołami monterskimi, co pozwala uniknąć często złych i mało profesjonalnych praktyk stosowanych przez podwykonawców oraz wyklucza brak bezpośredniej komunikacji z klientem.

Firma zatrudnia pracowników w trzech podstawowych działach:

  • I dział handlowy,
  • II dział produkcji stolarki PVC,
  • III dział produkcji stolarki aluminiowej.

Korzystamy z nowoczesnych narzędzi pracy oraz uczestniczymy w wielu indywidualnych szkoleniach oraz kursach. Nasi pracownicy charakteryzują się ciągłą potrzebą podnoszenia swoich kwalifikacji zmotywowani intensywnym rozwojem firmy.

Stolarka aluminiowa i PVC Koszalin