4Tech …

… to dynamicznie rozwijająca się firma, której priorytetem jest osiągnięcie pełnej satysfakcji Klientów.

Jesteśmy producentem stolarki aluminiowej i PVC. W ofercie znajdują się drzwi i okna, a także fasady, witryny. Produkujemy również nowoczesne ogrody zimowe. Każdy projekt realizowany jest zgodnie z indywidualnymi preferencjami i potrzebami Inwestorów.

Pierwsze miejsce w naszej strategii zajmuje jakość, którą uwzględniamy na każdym etapie produkcji realizacji zlecenia. Zadowolenie odbiorców to dla naszej firmy wartość bezwzględna. Na osiągnięcie takiego efektu wpływ i znaczenie ma wiele czynników. Stosowanie ich odpowiednio stanowi o sukcesie naszej firmy. Współpracujemy tylko z renomowanymi dostawcami profili takimi jak: Aliplast, Deceunic, Reynaers oraz komponentów: Veyna VBH, PRESS GLASS, Portos, G-U. Obecnie docieramy ze swoimi produktami do wszystkich krajów UE.

W codziennej pracy wykorzystujemy zaawansowany technologicznie park maszyn. Naszymi ogromnymi atutami jest doświadczona i wykwalifikowana kadra, a także gwarancja znakomitej jakości i spełnienia obowiązujących norm oraz standardów przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Posiadamy wykwalifikowana kadrę handlowców, technologów i doradców, którzy potrafią odpowiedzieć na każde, nawet najtrudniejsze pytanie klienta i zawsze służą szybką i fachową pomocą. Dysponujemy własnymi zespołami monterskimi, co pozwala uniknąć często złych i mało profesjonalnych praktyk stosowanych przez podwykonawców oraz wyklucza brak bezpośredniej komunikacji z klientem. W naszej ofercie jest montaż standard na pianę, ciepły montaż za pomocą odpowiednich taśm oraz montaż poza otworem, w warstwie izolacji.

Nie wystarczy dobry produkt, dziś na proces sprzedaży i obsługi klienta patrzymy szerzej. Chcemy, by klienci, kupując okna 4Tech byli świadomi czego oczekują od swojej inwestycji, a ich potrzeby zostały zaspokojone – od wstępnej rozmowy z działem handlowym, zaprojektowanie stolarki, po prawidłowy montaż na budowie. Każdy etap to kluczowe znaczenie dla osiągnięcia pełnej satysfakcji. W Naszej opinii to właśnie takie podejście daje pełen sukces dla inwestora.

Możliwość stałego rozwoju – zarówno kompetencji naszych montażystów, technologów, jak i zespołu handlowego, to ważny element strategii budowania pozycji lidera. Nasz zespół bierze udział we wszystkich szkoleniach, aby wiedza Nasza była jak największa. Dzięki czemu elastyczność ofertowa, możliwość łączenia w obrębie jednego zlecenia różnych rozwiązań stolarki, pozwala nam przygotowywać konkurencyjne oferty, na które tak liczą inwestorzy.

Są wśród nich zarówno konstrukcje PVC, jak i okna aluminiowe, profile o różnym wykończeniu kolorystycznym, nowoczesne systemy szklenia. W nowoczesnym projekcie nie brakuje dziś dużych przeszkleń i przesuwnych konstrukcji okiennych, które zacierają granicę pomiędzy wnętrzem domu, a jego otoczeniem. Okna w konstrukcji HS są dostępne w wersji Aluminium oraz PCV co oznacza, że mogą mieć praktycznie dowolne wykończenie (drewnopodobne, w kolorze, gładkie, matowe, z połyskiem, satynowe…).

Dobór odpowiednich typów konstrukcji okiennych, rodzaj profilu, wielkość oraz funkcje szkła, zastosowanie połączeń kolorystycznych to wszystko ma istotny wpływ na efekt finalny, jeśli chodzi o wygląd domu, a także aranżację całego wnętrza. Zależy nam, aby okna 4Tech atrakcyjnie nawiązywały do lokalizacji budynku, eksponowały bryłę domu na tle otoczenia, podkreślały styl i charakter poszczególnych pomieszczeń, postrzeganie przestrzeni, a nawet samopoczucie domowników. Od designu wiele zależy… a ten zaczyna się od okna.

Stolarka aluminiowa i PVC Koszalin