Aluminiowe

Aliplast

Imperial

System okienno – drzwiowy w standardzie ekonomicznym, o szerokości profila 65mm (ościeżnica) oraz 64mm (skrzydło).

Superial

System okienno – drzwiowy o podwyższonej izolacyjności cieplnej i akustycznej, o szerokości profila 75mm (ościeżnica) oraz 84mm (skrzydło).

Genesis

System okienno – drzwiowy spełniający wymagania obowiązujące od roku 2021, o szerokości profila 75mm (ościeżnica) oraz 84mm (skrzydło).

Star

System okienno – drzwiowy w standardzie energooszczędnym i pasywnym, o szerokości profila 90mm (ościeżnica) oraz 99mm (skrzydło).

Cortiso

COR60

COR60 to system okienno-drzwiowy o głębokości konstrukcyjnej ościeżnicy 60 mm.

COR70

COR70 to system okienno-drzwiowy o głębokości konstrukcyjnej ościeżnicy 70 mm.

COR80

COR80 to system okienno-drzwiowy o głębokości konstrukcyjnej ościeżnicy 80 mm.

Reynaers

SL38

Nowy system SL 38 oferuje minimalistyczne profile o wysokiej izolacyjności termicznej, zapewniając maksymalne doświetlenie wnętrza. Głębokość profili pozwala na zastosowanie podwójnego, jak i potrójnego szklenia.

CS 86-HI

Concept System® 86-HI to system o wysokim poziomie izolacyjności termicznej, przeznaczony dla okien otwieranych do wewnątrz, oferujący stabilność i bezpieczeństwo.

PVC

Deceuninck

Elegant

Profil Elegant jest 6 komorowy, dzięki doskonałej izolacji termicznej i akustycznej przy swojej głębokości ramy tylko 76mm. Nowoczesny, prosty ale jednak elegancki kształt, który wyglądem przypomina stolarkę Aluminiową. Profil który wykorzystuje materiał EcoPowerCore (EPC).

Arcade

System okienno – drzwiowy 5-komorowy o bardzo dobrych parametrach użytkowych, termicznych, eleganckim wyglądzie i bardzo dobrym stosunku ceny do jakości.

Eforte

System okienno – drzwiowy 6-komorowy o bardzo wysokiej izolacyjności termicznej, przeznaczony do budonictwa energooszczędnego i pasywnego.

Ścianki całoszklane

Szklane drzwi i ściany pozwalają stworzyć koncepcję architektoniczną połączoną z przejrzystą elegancją. Wyszukane okucia podkreślają harmonijne połączenie funkcjonalności i designu. Szeroka gama produktów umożliwia stworzenie eleganckiej realizacji, praktycznie z dowolnej konstrukcji szkła hartowanego.

System okuć DORMA ze stali nierdzewnej pozwala na różnorodne realizacje z użyciem szkła hartowanego, zaprojektowanych zgodnie z życzeniem i gustem klienta. Systemy DORMA pozwalają tworzyć konstrukcje szklane z elementami stałymi, w połączeniu z drzwiami wahadłowymi i rozwieranymi, jedno- lub dwuskrzydłowymi. Różnorodność okuć pozwala tworzyć indywidualne projekty, dostosowane do wysokich wymagań.