System PVC okienno drzwiowy Deceuninck Elegant

Charakterystyka systemu

Nowoczesny, prosty, elegancki. PCV, które wygląda jak Aluminium.
Okna na profilach ELEGANT to nasza nowa propozycja dla tych wszystkich co cenią sobie jakość, design, nowoczesność oraz ekologie. Jego walory estetyczne zadowolą wszystkich co szukają prostych kształtów stolarki aluminiowej ale chcą mieć stolarkę PCV.

Elegant to doskonale przemyślany system, wyznaczający nowe trendy w stylistyce okien PVC – to, co go wyróżnia, to nowoczesny design bez kompromisu dla parametrów. Smukłe, wyraziste kształty, wyraźnie zaznaczone proste krawędzie sprawiają, że Elegant to system okienny nowej generacji, stanowiący doskonałą wizualną alternatywę dla okien aluminiowych. Do drzwi wejściowych i balkonowych dostępna jest opcja niskiego progu. System ten jest całkowicie kompatybilny z drzwiami podnoszono-przesuwnymi HST .

Niezwykle smukła stylistyka Elegant zapewnia więcej światła. Specjalna technologia klejenia pakietów szybowych pozwala na realizację stabilnych konstrukcji okiennych o dużych rozmiarach, które pozwolą uzyskać piękne, słoneczne wnętrza w Twoim dom Szeroka paleta wykończeń kolorystycznych pozwala dobrać profil do każdego rodzaju budynku i pomieszczenia.

EKOLOGIA
Obok najwyższej dbałości o parametry użytkowe i efektywność, stawiamy również na ekologię. W profilach Elegant został zastosowany także materiał z recyklingu. Ma to niebagatelne znaczenie, gdyż każdy kilogram PVC pozyskany z recyklingu ogranicza emisję CO2 do atmosfery o 2 kg. Materiał EcoPowerCore (EPC) jest równie mocny i trwały, a właściwości izolacji termicznej równie dobre, jak materiał pierwotny PVC. Zatem oprócz doskonałych parametrów, Elegant chroni środowisko.

ELEGANT posiada wspaniałe właściwości termoizolacyjne z rdzeniem z ekologicznego materiału EcoPowerCore, system profili okiennych Elegant jest przyjazną dla środowiska, wizualną alternatywą dla okien aluminiowych. Imponuje wartością współczynnika przenikania ciepła na poziomie Uf = 0,93 W/m2K. Dzięki głębokości zabudowy ramy wynoszącej 76 mm system spełnia wszystkie wymagania konstrukcyjne, zarówno dla nowych budynków, jak i przy pracach remontowych. System Elegant na nowo definiuje nowoczesność okien PVC. To nasz węższy profil o parametrach szerokich profili dzięki czemu zabieramy mniej światła.

Zaawansowana technologia w oknach ELEGANT
Tutaj stylowy, nowoczesny wygląd idzie w parze z doskonałą technologią. To funkcjonalność, która zachwyca swoimi właściwościami. Izolacja termiczna i akustyczna, trwałość, łatwość użytkowania, bezpieczeństwo. Dzięki zastosowanemu systemowi uszczelnień oraz technologii sześciokomorowej Elegant osiąga doskonały poziom izolacji termicznej Uf = 0,93 W/m2K. Ponadto Elegant daje możliwość zastosowania specjalnych, bardzo grubych pakietów szybowych – do 70 mm, charakteryzujących się najwyższymi parametrami termoizolacyjnymi. Stosując systemy Elegant, można w efektywny sposób osiągnąć standardy domu pasywnego.

Okna dżwiękoszczelne
Grube przeszklenia, których zastosowanie możliwe jest w systemie Elegant, zapewnią nie tylko izolację cieplną, ale także stanowić będą doskonałą izolację akustyczną. Przeszkadzające i irytujące hałasy możesz zostawić na zewnątrz dzięki Elegant.

Bezpieczeństwo
W zakresie ochrony przed włamaniem system pozwala osiągać klasę RC2 – klasę antywłamaniową
zalecaną jako standard w oknach. Bezpieczeństwo zwiększa stabilny, stalowy rdzeń zastosowany w profilu.