Okna/Drzwi aluminiowe

Okna i drzwi aluminiowe 4Tech to trwałe, odporne i efektowne rozwiązanie dla domu, siedziby firmy i instytucji. Konstrukcje okien aluminiowych są odporne na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne i zmiany temperatury jednocześnie cechują się eleganckim i estetycznym wyglądem pasującym do nowoczesnych jak i tradycyjnych projektów budynków.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo profile, które spełniają standardy domów energooszczędnych oraz pasywnych. Jednocześnie staramy się dopasować indywidualnie projekt do zapotrzebowania (indywidualnych potrzeb / wymagań / oczekiwań)

Możliwość zastosowanie wielkogabarytowych przeszkleń powoduje, iż stolarka aluminiowa to idealne rozwiązanie dla uzyskania większej ilości światła w każdym pomieszczeniu. Okna aluminiowe 4Tech sprosta najbardziej wymagającym projektom i spełni najśmielsze marzenia każdego inwestora.

Pracownicy z wieloletnim doświadczeniem gwarantują staranne wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych konstrukcji oraz fachowy montaż w każdym rodzaju budynków. Bogata oferta kolorystyczna pozwala dopasować elementów stolarki do całej inwestycji oraz umożliwia dowolne łączenie i miksowanie.

Profile aluminiowe

Aliplast

Imperial

System okienno – drzwiowy w standardzie ekonomicznym, o szerokości profila 65mm (ościeżnica) oraz 64mm (skrzydło).

Superial

System okienno – drzwiowy o podwyższonej izolacyjności cieplnej i akustycznej, o szerokości profila 75mm (ościeżnica) oraz 84mm (skrzydło).

Genesis

System okienno – drzwiowy spełniający wymagania obowiązujące od roku 2021, o szerokości profila 75mm (ościeżnica) oraz 84mm (skrzydło).

Star

System okienno – drzwiowy w standardzie energooszczędnym i pasywnym, o szerokości profila 90mm (ościeżnica) oraz 99mm (skrzydło).