Aliplast

Imperial

System okienno – drzwiowy w standardzie ekonomicznym, o szerokości profila 65mm (ościeżnica) oraz 64mm (skrzydło).

Superial

System okienno – drzwiowy o podwyższonej izolacyjności cieplnej i akustycznej, o szerokości profila 75mm (ościeżnica) oraz 84mm (skrzydło).

Genesis

System okienno – drzwiowy spełniający wymagania obowiązujące od roku 2021, o szerokości profila 75mm (ościeżnica) oraz 84mm (skrzydło).

Star

System okienno – drzwiowy w standardzie energooszczędnym i pasywnym, o szerokości profila 90mm (ościeżnica) oraz 99mm (skrzydło).

Cortizo

COR60

COR60 to system okienno-drzwiowy o głębokości konstrukcyjnej ościeżnicy 60 mm.

COR70

COR70 to system okienno-drzwiowy o głębokości konstrukcyjnej ościeżnicy 70 mm.

COR80

COR80 to system okienno-drzwiowy o głębokości konstrukcyjnej ościeżnicy 80 mm.

So Easy System (Blyweert)

Seth

Minimalistyczny system okienny w standardzie energooszczędnym, zaprojektowany tak, aby spełniał rygorystyczne wymogi prawa budowlanego.

Amon

System, który jest najcieplejszym systemem okiennym tej kategorii na rynku. Charakterystycznie ścięte profile nawiązują swoim wyglądem do przemysłowej ślusarki stalowej. System stosowany przy budowie w nowoczesnych budynkach. Idealnie się komponuje z elewacją z cegły klinkierowej.

Chepri

System o designie okien drewnianych. Sprawdzony system przy budowie przegród zewnętrznych w budynkach nowych oraz przy renowacji istniejących budynków wymagających wysokiej estetyki ślusarki w klasycznym stylu retro.

Mut

System o tym designie umożliwia budowanie drzwi i okien o charakterystycznym efekcie profili nawiązujących swym wyglądem do przemysłowej ślusarki stalowej. Słupek ruchomy MUT w wersji minimum ma szerokość wizualną 111 mm – tak jak cała rodzina SoEasy.

Reynaers

SL38

Nowy system SL 38 oferuje minimalistyczne profile o wysokiej izolacyjności termicznej, zapewniając maksymalne doświetlenie wnętrza. Głębokość profili pozwala na zastosowanie podwójnego, jak i potrójnego szklenia.

CS 86-HI

Concept System® 86-HI to system o wysokim poziomie izolacyjności termicznej, przeznaczony dla okien otwieranych do wewnątrz, oferujący stabilność i bezpieczeństwo.