Okna/Drzwi PCV (PVC)

Okna i Drzwi PCV firmy 4Tech to doskonałe połączenie elegancji, estetyki i nowoczesnych technologii, zapewniające jednocześnie bardzo wysokie współczynniki izolacji cieplnej i akustycznej w przystępnej cenie.

Jako producent okien i drzwi PCV jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom stolarkę najwyższej jakości, a nasi doradcy służą pomocą w doborze odpowiednich profili i szklenia.

Nasze produkty oferujemy w wielu wersjach kolorystycznych, przez co wspaniale komponują się z każdym wystrojem wnętrza jak i zewnętrzną elewacją budynków.

Dla naszych klientów zapewniamy fachowy montaż wykonany przez specjalistów, gwarantujący niezawodne działanie okien i drzwi tak aby mogli cieszyć się atrakcyjnym wyglądem i komfortem użytkowania swojej stolarki.

Profile PCV (PVC)

Deceuninck

Elegant

Profil Elegant jest 6 komorowy, dzięki doskonałej izolacji termicznej i akustycznej przy swojej głębokości ramy tylko 76mm. Nowoczesny, prosty ale jednak elegancki kształt, który wyglądem przypomina stolarkę Aluminiową. Profil który wykorzystuje materiał EcoPowerCore (EPC).

Legend Slide

System przesuwny Legend Slide umożliwia tworzenie solidnych i stabilnych konstrukcji, o wysokiej odporności na wiatr – nawet do klasy C3. Duża powierzchnia szklenia i specjalistyczne okucia gwarantują prostą obsługę skrzydeł o wadze nawet do 150 kg – w dodatku bez straty na energooszczędności. Zastosowanie ciepłych pakietów 3-szybowych, profili głębokości zabudowy 149 mm (rama) i 76 mm (skrzydło) sprawia, że system Legend Slide osiąga bardzo dobry poziom izolacji termicznej Uw do 0,77 W/m²K.