Okna/Drzwi PCV (PVC)

Okna i Drzwi PCV firmy 4Tech to doskonałe połączenie elegancji, estetyki i nowoczesnych technologii, zapewniające jednocześnie bardzo wysokie współczynniki izolacji cieplnej i akustycznej w przystępnej cenie.

Jako producent okien i drzwi PCV jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom stolarkę najwyższej jakości, a nasi doradcy służą pomocą w doborze odpowiednich profili i szklenia.

Nasze produkty oferujemy w wielu wersjach kolorystycznych, przez co wspaniale komponują się z każdym wystrojem wnętrza jak i zewnętrzną elewacją budynków.

Dla naszych klientów zapewniamy fachowy montaż wykonany przez specjalistów, gwarantujący niezawodne działanie okien i drzwi tak aby mogli cieszyć się atrakcyjnym wyglądem i komfortem użytkowania swojej stolarki.

Profile PCV (PVC)

Deceuninck

Elegant

Profil Elegant jest 6 komorowy, dzięki doskonałej izolacji termicznej i akustycznej przy swojej głębokości ramy tylko 76mm. Nowoczesny, prosty ale jednak elegancki kształt, który wyglądem przypomina stolarkę Aluminiową. Profil który wykorzystuje materiał EcoPowerCore (EPC).