Najnowsza technologia
i nowoczesny design

System okienny PVC EFORTE to odzwierciedlenie najnowszej technologii i nowoczesnego designu. Jest to innowacyjny system profili energooszczędnych obmyślony z myślą o budynkach ze specjalnymi potrzebami. System 6-cio komorowy gwarantuje doskonałe parametry termoizolacyjne. Dzięki zastosowaniu EFORTE przy produkcji okien energooszczędnych jest możliwe uzyskanie współczynników izolacji termicznej wynoszącej nawet Uf = 0,95 W/m2K. W praktyce przedkłada się to na odczuwalne oszczędności w ogrzewaniu, sięgające nawet 80% w porównaniu do kosztów ogrzewania budynku z oknami starego typu. Ma to niewątpliwe znaczniej wymierny wpływ na ochronę środowiska i niwelację skutków gospodarki wysokoemisyjnej.

EFORTE daje nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni, idealne proporcje, elegancka prostotę linii, gwarantującą klasyczny designe, wpisujący się w stylistykę każdego domu  i tak bardzo doceniany przez dzisiejszych konsumentów.

System okienno-drzwiowy o podwyższonej izolacyjności termicznej Star Aliplast

Jest to system trójkomorowy o współczynniku izolacyjności termicznej: Uf w przedziale od 0,6-1,23 W/m2K.

Przekładka termiczna o szerokości 45 mm jest wykonana z innowacyjnych materiałów. Głębokość konstrukcyjna kształtowników: 90 mm – ościeżnica i 99 mm – skrzydło. Istnieje możliwość tworzenia konstrukcji o bardzo dużej nośności. W systemie został zastosowany nowy standard zachodzenia profilu z szybą (zwiększona głębokość znacząco polepsza właściwości termiczne i konstrukcyjne systemu) oraz innowacyjny system odprowadzenia wody z konstrukcji (brak widocznych elementów zaślepiających otwory odwodnieniowe) . Ponad to ten sam typ narożnika i łącznika typu T w komorze zewnętrznej i wewnętrznej daje rezultat w postaci redukcji ilości akcesoriów i szybszej fabrykacji. Możliwe jest stosowanie tego samego rodzaju wkładu izolacyjnego w skrzydle okiennym oraz w ramie okiennej. Zmniejszona ilość listew szklących oraz uszczelek przy zachowaniu ciągłości szklenia w zależności od grubości pakietów zapewnia bardzo dobry efekt wizualny. Rozwiązania zastosowane w systemie STAR umożliwią projektowanie konstrukcji o nowoczesnym wyglądzie eleganckim designie.

Ekostandard & Design

Okna w każdym domu i budynku pełnią bardzo istotną funkcję i są nieodłącznym elementem dzisiejszego budownictwa. Oferowane przez naszą firmę rozwiązania zaprojektowano z myślą o budownictwie energooszczędnym i pasywnym oraz nowoczesnych, śmiałych projektach architektonicznych. Z systemu okiennego można tworzyć efektowne przeszklenia budynków, w których profile okienne są praktycznie niewidoczne. Innowacyjne budownictwo cechuje się wyjątkowym designem i oszczędnością przy uwzględnieniu aspektów ekologicznych i ekonomicznych. W naszej ofercie znajdują się produkty o bardzo dobrych parametrach, dające możliwość zaspokojenia różnorodnych potrzeb użytkowników. Nowoczesna stolarka pozwala nie tylko na realizację oryginalnych, w tym wielkogabarytowych przeszkleń, ale także charakteryzuje się atrakcyjnymi parametrami użytkowymi, przyczyniając się do komfortu użytkowania domu oraz wpływając korzystnie na jego bilans energetyczny. System okien z przegrodą termiczna o najwyższej izolacyjności termicznej spełniają wszelkie wymagania stawiane w budownictwie pasywnym. Systemy przez nas stosowane mogą służyć do wykonywania elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej, np. różnych typów okien, witryn i konstrukcji przestrzennych, które poza doskonała izolacją termiczna cechuje bardzo wysoka jakość wykończenia i walory estetyczne uwzględniające wymagania indywidualnych klientów. Duże przeszklenia optycznie powiększają przestrzeń i gwarantują swobodniejszy dopływ światła, wpuszczając do wnętrza jego maksymalną ilość, a także pozwalając na uzyskanie jeszcze większego darmowego zysku energii, poprzez ogrzanie pomieszczenia promieniami słonecznymi. Wysoka izolacyjność akustyczna pozwalają cieszyć się spokojem i ciszą. Wszystkie właściwości użytkowe systemów profili użytych przy produkcji naszych okien są poparte badaniami i stosownymi certyfikatami.

Połączenie profesjonalizmu i jakości wykonania zapewnia naszym klientom bardzo duży komfort użytkowania i oryginalne, wysublimowane wzornictwo, energooszczędność i bezpieczeństwo.