Nowoczesne budynki z oknami aluminiowymi, oraz prostym, dwuspadowym dachem, nieskomplikowaną bryłą, nazywane „dom stodoła” to coraz bardziej popularny trend w budownictwie. Nowoczesny dom w typie stodoły, jest świetnym określeniem budynku, który ma w sobie ciepło i sielskość wymarzonego domu, którego dopełnieniem są nowoczesne rozwiązania jak okna aluminiowe i drzwi.

Wyważenie wszystkich elementów w budynku tak, by spełniał on swoje przeznaczenie, był ekonomiczny w eksploatacji oraz realizował nasze oczekiwania estetyczne. Domy typu stodoła to zderzenie nowoczesnych, minimalistycznych tendencji z nowoczesnymi rozwiązaniami energooszczędnymi w tym oknami aluminiowymi i drzwiami oferowanymi przez 4Tech.

Dom Stodoła charakteryzuje się prostą bryłą, łatwą konstrukcją, minimalistyczną estetyką. W tego typu domach przeważają projekty dużych witryn, drzwi przesuwnych w systemach stolarki aluminiowej. Dodatkowo odpowiednio dobrane przeszklenia spełniają oczekiwania inwestorów.

Okna i drzwi aluminiowe
Okna i drzwi aluminiowe

Nowoczesna Stodoła bo tak też są określane tego typu budynki świetnie wyglądają z dużymi nowoczesnymi przeszkleniami stolarką aluminiową jednej ze ścian szczytowych oraz nowoczesnymi drzwiami aluminiowymi oferowanymi przez 4Tech.

Dom stodoła to nie tylko forma, ale myślenie kompleksowe o budowie oraz przyszłym użytkowaniu i eksploatacji jak również nowoczesnych rozwiązaniach okien i drzwi aluminiowych, które w swojej ofercie posiada 4Tech.