Szerokie możliwości konstrukcyjne profili aluminiowych wykorzystywanych przez 4Tech pozwala na zaprojektowanie zabudowy ogrodu zimowego o dowolnym kształcie, który możemy dostosować do indywidualnych wymagań inwestora.

W naszej ofercie posiadamy ogrody zimowe o charakterze sezonowym – w zabudowie zimnej, chroniące przed deszczem i wiatrem oraz ogrody wielosezonowe – w zabudowie ciepłej, przy zastosowaniu profili z wkładem termicznym i ciepłego szklenia, które przystosowane są do ogrzewania powstałego pomieszczenia.

Ogrody zimowe całoroczne

Ogrody zimowe firmy 4Tech mogą z powodzeniem stanowić integralną cześć salonu, hallu lub innego pomieszczenia będąc jednocześnie w pełni funkcjonalną częścią budynku, którą można dowolnie wykorzystać.

Do budowy ogrodów zimowych ciepłych wykorzystujemy system Aliver 2000+ spełniający wymagania w zakresie izolacji termicznej profili, szczelności na wodę opadową i powietrze oraz gwarantujący właściwą wentylację przy zastosowaniu odpowiednich urządzeń wentylacyjnych niezależnie od warunków pogodowych.

System przystosowany jest do wypełnień z poliwęglanu komorowego, jak i szkła zespolonego (szkło pojedyncze, zespolone jedno- i dwukomorowe). Szeroki wybór kolorystyki pozwala na indywidualne dopasowanie stolarki – do wyboru jest paleta RAL, kolory drewnopodobne czy opcja dwukolorowa.

Poniżej prezentujemy niewielką część z możliwych rozwiązań proponowanych przez nas ogrodów zimowych.